Пегла на пареа Electrolux EDB 1675

Производител: ELECTROLUX

Код на продуктот: Electrolux EDB 1675

Наградни поени: 80

Достапност: 10

Цена: 1.980ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
990 ден.
6 Рати
330 ден.
12 Рати
165 ден.
18 Рати
110 ден.
24 Рати
83 ден.
Без данок: 1.980ден
Цена во наградни поени: 1980

2200 W ; проток на пареа: 0-50 g/min ; парни удари 70 g/min ; функција за вертикална пареа; сад за вода 250 ml ; функција за самочистење; систем против прокапување; вграден троен кертриџ против каменец;  емајлиран долен дел отпорен на гребење; должина на кабел 1,8 м. Гаранција од 24 месеци и бесплатна испорака!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: