Пегла на пареа Electrolux EDB 5220

Производител: ELECTROLUX

Код на продуктот: Electrolux EDB 5220

Наградни поени: 100

Достапност: 10

Цена: 2.690ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.345 ден.
6 Рати
448 ден.
12 Рати
224 ден.
18 Рати
149 ден.
24 Рати
112 ден.
Без данок: 2.690ден
Цена во наградни поени: 2690

2300 W ; проток на пареа: 0-30 g/min ; парни удари 100 g/min ; функција за вертикална пареа; сад за вода 300 ml ; GLISSIUM 80 керамичка површина за пеглање (отпорна на гребење) со 80 отвори, функција за самочистење; систем против прокапување и собирање на каменец; должина на кабел 1,9м; гумиран заден дел, трострука заштита. Гаранција од 24 месеци и бесплатна испорака!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: