Пегла на пареа MAX AT 3368

Производител: MAX

Код на продуктот: MAX AT 3368

Достапност: 10

Цена: 1.190ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
595 ден.
6 Рати
198 ден.
12 Рати
99 ден.
18 Рати
66 ден.
24 Рати
50 ден.
Без данок: 1.190ден

Моќност: 2600w
Керамичка навлака на плоча
Систем против создавање на каменец
Систем против капење
Самочистење
Вертикално испуштање на пареа
Пеглање со или без пареа
Зафатнина на резервоар 370мл
Гаранција 1 година

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: