ПЕГЛА НА ПАРЕА SEVERIN 3211

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: SEVERIN 3211

Достапност: 15

Цена: 1.299ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
650 ден.
6 Рати
217 ден.
12 Рати
108 ден.
18 Рати
72 ден.
24 Рати
54 ден.
Без данок: 1.299ден

Моќност : 1200W

Пеглање без пареа;

Ергономичен дизајн;

Плоча од сјаен алуминиум;

Термостат

Заштита од прегревање

Пилот светло

Реверзибилен кабел

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: