Производители :

Пегли

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

ПЕГЛА НА ПАРЕА SEVERIN 3211

1.299ден Без данок: 1.299ден
0

Моќност : 1200W Пеглање без пареа; Ергономичен дизајн; Плоча од сјаен алуминиум; Термост.....

Пегла на пареа SEVERIN 3242

1.399ден Без данок: 1.399ден
0

Тип - Пегла на пареа 2200W Капацитет 200 мл Суво пеглање и пеглање со пареа Спреј функци.....

ПЕГЛА НА ПАРЕА SEVERIN 3256

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Моќност:2400W Капацитет на садот за вода: 190мл Променлива пареа до 30min. Вертикалнa пареа.....

Sale Пегла на пареа SEVERIN 3274 Quick View

Пегла на пареа SEVERIN 3274

1.199ден 899ден Без данок: 899ден
0

Моќност: 1600 W Двојна функција: суво пеглање и пеглање на пареа Капацитет на садот за вода: 1.....

Даска за пеглање Blist Standard

990ден Без данок: 990ден
0

Даска за пелање Даска: дрвена Димензии на даската во сантиметри: 115х34 Метални ногарки Боја: Ра.....

Даска за пеглање Blist Teflon

1.099ден Без данок: 1.099ден
0

Даска за пеглање Blist� Површина за пеглање изработена од тефлонски материјал� Метални ногарики� .....

Патна пегла на пареа Severin 3234

1.199ден Без данок: 1.199ден
0

Моќност: 1000 W Капацитет на садот за вода: 50 мл Можност за пеглање со и без пареа Вертикално пе.....

Sale Пегла на пареа Adler AD 5012 Quick View

Пегла на пареа Adler AD 5012

1.600ден 1.399ден Без данок: 1.399ден
0

Тип - Пегла на пареа Моќност: 2200W; Високо квалитетна керамичка подлога; Специјално дизајнирани .....

Пегла на пареа Max AT 3344

899ден Без данок: 899ден
0

МОЌНОСТ: 2000W КЕРАМИЧКА НАВЛАКА НА ПЛОЧА СИСТЕМ ПРОТИВ СОЗДАВАЊЕ НА КАМЕНЕЦ СИСТЕМ ПРОТИВ КАПЕЊЕ.....

Пегла на пареа MAX AT 3368

1.190ден Без данок: 1.190ден
0

Моќност: 2600w Керамичка навлака на плоча Систем против создавање на каменец Систем против капење.....

Пегла на пареа Max AT 8032 плава боја

1.099ден Без данок: 1.099ден
0

Моќност: 2200w Керамичка плоча Систем против создавање на каменец Систем против капење Самочисте.....

Пегла на пареа Max IT 3351

1.099ден Без данок: 1.099ден
0

МОЌНОСТ: 2600W КЕРАМИЧКА НАВЛАКА НА ПЛОЧА СИСТЕМ ПРОТИВ СОЗДАВАЊЕ НА КАМЕНЕЦ СИСТЕМ ПРОТИВ КАПЕЊЕ.....