Производители :

Монитори

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Монитор 19" AOC E970SWN

5.200ден Без данок: 5.200ден
0

Основни карактеристики Дијагонала 18,5'' Формат на екран 16:9 .....

Монитор 20" AOC E2070SWN

4.400ден Без данок: 4.400ден
0

Основни карактеристики Дијагонала 19,5'' Формат на екран 16:9 .....

Монитор 22'' AOC E2270SWHN VGA HDMI

6.900ден Без данок: 6.900ден
0

Основни карактеристики Дијагонала 21,5" Формат на екран 16:9 .....

Монитор 23'' AOC I2381FH

9.800ден Без данок: 9.800ден
0

Овој производ има гаранција од 36 месеци! Спецификација  Основни карактеристики .....

Монитор 27'' AOC AG271QX

28.000ден Без данок: 28.000ден
0

Спецификација Основни карактеристики Дијагонала 27" Формат .....

Монитор 27'' AOC I2781FH

11.600ден Без данок: 11.600ден
0

Основни карактеристики Дијагонала 27" Формат на екран 16:9 .....

Монитор FUJITSU B22W-6 LED - 22"

6.710ден Без данок: 6.710ден
0

Димензии (WxDxH) 20 in x 7.1 in x 14.6 in Тип на екран LED-backlit LCD monitor.....

Монитор HP EliteDisplay E243, 1FH47AA 24''

11.300ден Без данок: 11.300ден
0

Спецификација Основни карактеристики Дијагонала 24" Формат .....

Монитор HP P240va, N3H14AA 24''

8.900ден Без данок: 8.900ден
0

Спецификација Основни карактеристики Дијагонала 24" Формат .....

Монитор HP V243, W3R46AA 24''

8.600ден Без данок: 8.600ден
0

Спецификација Основни карактеристики Дијагонала 24" Формат .....

Монитор Lenovo E1922 Wide 18.5"

4.950ден Без данок: 4.950ден
0

LED Backlit LCD TCO 6.0 VGA, Резолуција 1366 x 768 Време на одѕив 5ms Контраст 1000:1 Аг.....

Монитор Lenovo T24i 61A6MAT3EU

11.000ден Без данок: 11.000ден
0

Спецификација Екран 23,8″ WLED IPS (1920 X 1080)/ VGA, HDMI, DP/ USB 3.0×5/ 1000:1/ 6ms/ 178/178/.....