Микробранова вградна печка MAX 820 BYU -Црна

Производител: MAX

Код на продуктот: 820 BYU Black

Достапност: 18

Цена: 8.390ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
4.195 ден.
6 Рати
1.398 ден.
12 Рати
699 ден.
18 Рати
466 ден.
24 Рати
350 ден.
Без данок: 8.390ден

Вградна Микробранова
Капацитет: 20l
Моќност: 800W
Моќност на грил: 1000W

Нивоа на моќност: 5
Одмрзнување
Дигитална контрола
Тајмер: 95мин
Дијаметар на чинија: 245mm
Димензии: 594х343.5х388mm

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: