Микробранова вградна печка MAX AG 820 BGH

Производител: MAX

Код на продуктот: MAX AG 820 BGH

Наградни поени: 50

Достапност: 47

Цена: 8.000ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
4.000 ден.
6 Рати
1.333 ден.
12 Рати
667 ден.
18 Рати
444 ден.
24 Рати
333 ден.
Без данок: 8.000ден
Цена во наградни поени: 8000

Спецификација

Тип -Вградна микробранова
Kапацитет на микро печката: 20 литри;
Грил функција: да
Моќност на микропечката: 800W
Моќност на грилот: 1000W
Нивоа на моќност: 5
Авто мени: 8
Тип на контрола: easy-tronic
Дигитален часовник
Тајмер: 95 минути
Одмрзнување
Експресно готвење
Ротирачко стакло: 245мм
Сигнал за крај на готвењето
Заклучување поради безбедност на децата
Вратичка: со повлекување
Боја: инокс
Димензии на уредот: 461 х 359 х 280 мм

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: