Машина за перење и сушење VOX WD 14864

Производител: VOX

Код на продуктот: WD 14864

Достапност: 10

Цена: 28.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
14.495 ден.
6 Рати
4.832 ден.
12 Рати
2.416 ден.
18 Рати
1.611 ден.
24 Рати
1.208 ден.
Без данок: 28.990ден

Капацитет 8 kg

Број на вртежи на центрифугата 1400 r/min
Енергетска класа/класа на перење A/A
Број на програми 15
Температури на перење 20/30/40/60/90
Длабочина 59 cm
Димензии (ШxДxВ) 597x845x582 mm
Карактеристики LCD дисплеј, регулација на центрифуга(0-1400 r/min),брзо перење(15min), 3 температури на сушење, половичен програм,анти-алергиска програма, ладно перење,инокс бубањ,заштита од поплава
Тип Перење и сушење
Боја Бела
Гаранција 5 години

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: