Вграден фрижидер Vox IKK 3400

Производител: VOX

Код на продуктот: IKK 3400

Наградни поени: 250

Достапност: 10

Цена: 20.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
10.245 ден.
6 Рати
3.415 ден.
12 Рати
1.708 ден.
18 Рати
1.138 ден.
24 Рати
854 ден.
Без данок: 20.490ден
Цена во наградни поени: 20490

Енергетска класа: A+
Капацитет бруто: фрижидер/замрзнувач 181/75
Капацитет фрижидер нето 181
Капацитет замрзнувач нето 70
Антибактериска заштита 
3 стаклени полици 
Сад за зеленчук и овошје
Сад за путер и сирење 
Осветлен ентериер 
4 прилагодливи бариери на вратата
Боја: бела
Гаранција: 5 години
Димензии (Ш x Д x В) (mm) 540 х 545 х 1770

Бесплатна испорака

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: