Вградлив фрижидер VOX IKK 3500

Производител: VOX

Код на продуктот: IKK 3500

Наградни поени: 131

Достапност: 30

Цена: 20.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
10.245 ден.
6 Рати
3.415 ден.
12 Рати
1.708 ден.
18 Рати
1.138 ден.
24 Рати
854 ден.
Без данок: 20.490ден
Цена во наградни поени: 19299

Енергетска класа А +
Капацитет 318l
Бруто капацитет 228l
Нето капацитет 90l
Ширина 60 см
Висина 180
Вградни димензии (Ш x Д x В) 54 x 54,5 x 177 см
Антибактериска заштита
Стаклени полици:3
Сад за зеленчук
Сад за маргарин и сирење,
Осветлена внатрешност
Прилагодливи прегради на врата:4
Боја:Бело

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: