Производители :

Вентилатори

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Вентилатор Vivax Home FS-40M

5.499ден Без данок: 5.499ден
0

Спецификација Основни карактеристики Дијаметар [cm] 40 Снаг.....

Sale Мини вентилатор во форма на сончоглед Quick View

Мини вентилатор во форма на сончоглед

800ден 599ден Без данок: 599ден
0

Карактеристики на производ USB вентилатор за на биро Јачина: 2.2W Литиумска батерија на полнење .....

Sale Рачен вентилатор со водно ладење Quick View

Рачен вентилатор со водно ладење

800ден 599ден Без данок: 599ден
0

Карактеристики на производот: Рачен вентилатор со водно ладење Вклучен USB кабел Практичен дизајн.....