Количка со покрив MANGO JEANS

Производител: Primebebe

Код на продуктот: MANGO JEANS

Достапност: 10

Цена: 3.399ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.700 ден.
6 Рати
567 ден.
12 Рати
283 ден.
18 Рати
189 ден.
24 Рати
142 ден.
Без данок: 3.399ден

Лесна количка со покрив која е едноставна за склопување и расклопување, со наслон за грб кој лесно се подесува и во лежечка положба, а седиштето се подесува и со една рака. Мошне лесна и практична, со предни тркалца кои се движат во сите насоки, а на задните тркалца се кочниците. Димензии на тркалцата 14 х 20 см. Количката ги задоволува стандардите ЕН-1888, поседува�лесно склоплива заштита од сонце.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: