Количка COOL Primebebe - Темно сина

Производител: Primebebe

Код на продуктот: COOL Primebebe KGT6112BLUE

Наградни поени: 39

Достапност: 3

Цена: 4.099ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.050 ден.
6 Рати
683 ден.
12 Рати
342 ден.
18 Рати
228 ден.
24 Рати
171 ден.
Без данок: 4.099ден
Цена во наградни поени: 3399

Лесна количка, со подесива подршка за грбот во 4 положби и подесив наслон за нозе во 3 положби. Наменето за деца од 6 месеци возраст до 15 кг тежина. Елегантните предни трклаца се вртат во сите насоки, а на задните тркалца се синхронизираните кочници. Појасот за дете е подесив според висината и е 5-странен сигурносен појас со меки подлоги.
Количката одговара на стандардот ЕН-1888.
Боја Темно сина

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: