Количка со покрив MANGO Primebebe - Виолетова

Производител: Primebebe

Код на продуктот: MANGO Primebebe KGZ6829PURP

Наградни поени: 13

Достапност: Нема на залиха

Цена: 3.399ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.700 ден.
6 Рати
567 ден.
12 Рати
283 ден.
18 Рати
189 ден.
24 Рати
142 ден.
Без данок: 3.399ден
Цена во наградни поени: 2699

Лесна количка која е едноставна за склопување и расклопување, со подршка за грбот која се подесува и за лежачка положба, одговара на стандардот ЕН-1888. Предните тркалца се движат во сите насоки, на задните трклаца се наоѓа кочницата. Димензии на тркалцата 14х20 см. Појасот за детето е прицврстен во 5 точки, а количката доаѓа и со голема заштита од сонце, која е лесно склоплива.
�- Метална конструкција
- Вклучена позиција удобна за спиење
- 5-странен сигурносен појас со меки подлоги
- Големо кровче со опција за регулација и прозорче
- Лесна за маневрирање со ротирачки предни тркалца и механизам за закочување
- Мек двоен држач за дополнителен комфорт
- Расклопување со тип „чадор” до компактен размер
- Возраст 0m+
- Бoja Виолетова

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: