Количка 2 во 1 Evo (достапна во 3 бои)

Производител: Graco

Код на продуктот:

Наградни поени: 30

Достапност: 10

Цена: 18.800ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
9.400 ден.
6 Рати
3.133 ден.
12 Рати
1.567 ден.
18 Рати
1.044 ден.
24 Рати
783 ден.
Без данок: 18.800ден
Цена во наградни поени: 18099

Количката EVO е наменета за деца од 0+ до 3 години (0-15кг). Лесна, компактна, поставеното седиште може да се постави во насока на возењето или обратно со едено притискање, има три позиции за наслон за лежење, вклучувајќи и хоризонтално за бебе, прилаголив наслон за нозете.

Се склопува со една рака.

Димензии: 86 х 60 х 102 cm, тежина 6,5 kg.

Автоседиште 0+ Junior baby, заштита за зима и навлака за заштита од дожд.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: