Седиште за во автомобил 123 FUN (сиво или црвено)

Производител: Primebebe

Код на продуктот: 123 FUN

Наградни поени: 49

Достапност: 10

Цена: 4.200ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.100 ден.
6 Рати
700 ден.
12 Рати
350 ден.
18 Рати
233 ден.
24 Рати
175 ден.
Без данок: 4.200ден
Цена во наградни поени: 3799

Возраст 9 месеци+
Тип на производ Седиште за во автомобил
Димензии и маса
Наменето за тежина (од 9 до 36 kg)

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: