Беби седиште за во автомобил Primebebe FREE Сино

Производител: Primebebe

Код на продуктот: Free Blue

Достапност: 9

Цена: 3.200ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.600 ден.
6 Рати
533 ден.
12 Рати
267 ден.
18 Рати
178 ден.
24 Рати
133 ден.
Без данок: 3.200ден

Секојдневно, Primemebe ви овозможува мирно да уживате во моментите на возење и правилно поставување на беби седиштето за во автомобил и добро заштитено дете. FREE седиштето е наменето за беиња деца од 0 до 4 години, односно од 0-18 килограми. Кога беби седиштето за во автомобил се користи за бебе до 9 месеци, се поставува обратно од насоката на возење, а од 9 месеци нагоре се поставува во насока на возењето. Сигурносните појаси на беби седиштето за во автомобил се подесуваат по висина, односно се подесуваат во 3 позиции. Ова авто седиште одговара на Европските стандарди ЕCЕ Р44/04.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: