Количка со покрив COOL Сива

Производител: Primebebe

Код на продуктот: Primebebe Cool

Достапност: 10

Цена: 3.600ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.800 ден.
6 Рати
600 ден.
12 Рати
300 ден.
18 Рати
200 ден.
24 Рати
150 ден.
Без данок: 3.600ден

Лесна количка со покрив која е едноставна за склопување и расклопување, со наслон за грб кој лесно се подесува во 4 положби и наслон за нозе кој се подесува во 3 положби. Наменето за деца од 6 месеци и до 15 килограми. Елегантните предни тркалца се движат во сите насоки, а на задните тркалца се наоѓаат синхронизираните кочници. Количката има и голем џеб од задната страна и пространа кошничка за шопинг. Количката ги задоволува стандардите ЕН-1888.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: