Чадор за беби количка со UV заштита во боја по избор

Производител: Primebebe

Код на продуктот: Чадор за количка со UV заштита

Наградни поени: 50

Достапност: 9

Цена: 800ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
400 ден.
6 Рати
133 ден.
12 Рати
67 ден.
18 Рати
44 ден.
24 Рати
33 ден.
Без данок: 800ден
Цена во наградни поени: 800

Со цел безгрижно да ги поминувате деновите на сонцето вие и вашето бебенце,потребен ви е чадор кој едноставно и лесно ќе го прицврстите на количката и ќе го прилагодите на потребите и положбата на вашето дете. Чадорот одговара на сите видови на колички кои имаат оквир изработен од тркалезни цевки. Материјалот на изработката на чадорот е полиестерско влакно со вклучена UV заштита.
Чадорот е достапен во 3 бои -
црвена, сива и црна.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: