Детско седиште за во автомобил Primebebe FREE - Сива боја

Производител: Primebebe

Код на продуктот: LB 717 G

Достапност: 10

Цена: 3.200ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.600 ден.
6 Рати
533 ден.
12 Рати
267 ден.
18 Рати
178 ден.
24 Рати
133 ден.
Без данок: 3.200ден

Основни карактеристики

Возраст 0m+

Тип на производ

Седиште за во автомобил

Тежина (0-18 kg)

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: