Беби монитор FREESTYLE

Производител: Primebebe

Код на продуктот: Primebebe 875

Наградни поени: 18

Достапност: На залиха

Цена: 1.740ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
870 ден.
6 Рати
290 ден.
12 Рати
145 ден.
18 Рати
97 ден.
24 Рати
73 ден.
Без данок: 1.740ден
Цена во наградни поени: 1599
Основни карактеристики
Возраст 0m+
Тип на производот Беби монитор
Димензии и маса
Тежина/ Гаранција

1 килограм/ 1 година

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: