Vivax VOX Пренослив CD радио кастефон APM-1031

Производител: VIVAX

Код на продуктот: APM-1031

Достапност: 1

Цена: 2.500ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.250 ден.
6 Рати
417 ден.
12 Рати
208 ден.
18 Рати
139 ден.
24 Рати
104 ден.
Без данок: 2.500ден

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: