Дрон Nikko Air MINI

Код на продуктот: 22622

Наградни поени: 55

Достапност: 10

Цена: 3.200ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.600 ден.
6 Рати
533 ден.
12 Рати
267 ден.
18 Рати
178 ден.
24 Рати
133 ден.
Без данок: 3.200ден
Цена во наградни поени: 2500

�2,4 G технологија која овозможува летање во домен од 50 метри без никакви пречки�на 4 канали. Жироскоп за неверојатно стабилен лет! Вртење: 360 степени, стабилизатор, 2 мода на летање: почетнички и за искусни, заштита на роторот, ЛЕД светла. Димензии: 9,5*9,5*3,0 см. Вклучена е Li батерија 150 mAh �која може да се полни преку далечински управувач или преку�USB порт�(30 минути�за 5 минути летање) и 4 ААА батерии за далечинскиот управувач.

Основни карактеристики
Возраст + 14 години
Пол Машки
Лиценца Nikko

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: