Vivax LED TV-55UHD121T2S2

Производител: VIVAX

Код на продуктот: Vivax LED TV-55UHD121T2S2

Достапност: In Stock

Цена: 23.999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
12.000 ден.
6 Рати
4.000 ден.
12 Рати
2.000 ден.
18 Рати
1.333 ден.
24 Рати
1.000 ден.
Без данок: 23.999ден

ДИЈАГОНАЛА: 55'' / 140 cm
ОСВЕТЛЕНОСТ [cd/m2]: 260 
КОНТРАСТ: 4000:1
ВРЕМЕ НА ОДЗИВ [MS]: 5
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛУЦИЈА: 3840x2160
ФОРМАТ: 16:9, 4:3
VESA: 400 x 200
КОМПРЕСИЈА: MPEG2, MPEG4
ТЕХНОЛОГИЈА: LED
ТИП: non-SMART
ТВ ПРИЕМНИК: T2 H.265, S2 
ВИДЕО КОМПАТИБИЛНОСТ: SECAM, PAL, NTSC
РЕЖИМ НА ЕКРАНОТ: Dynamic, Personal, Standard, Movie, Cinema
ДРУГО: Hotel mode, 400Hz CME
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A
КОНЕКТОРИ Composite, HDMI: 3, VGA: 1, USB: 2, PC AUIO 1, headphone 1
ДИМЕНЗИИ НА УРЕДОТ [CM]: со сталак 1254 x 790 x 305, без сталак 1254 x 738 x 83
ТЕЖИНА НА УРЕДОТ [КГ]: 14

 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: