Vivax LED TV-49LE78T2S2SM_EU

Производител: VIVAX

Код на продуктот: Vivax LED TV-49LE78T2S2SM_EU

Достапност: Нема на залиха

Цена: 21.999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
11.000 ден.
6 Рати
3.667 ден.
12 Рати
1.833 ден.
18 Рати
1.222 ден.
24 Рати
917 ден.
Без данок: 21.999ден

ДИЈАГОНАЛА: 49" / 124cm
ОСВЕТЛЕНОСТ [cd/m2]: 250, 
КОНТРАСТ: 3000: 1
ВРЕМЕ НА ОДЗИВ [MS]: 5
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛУЦИЈА: 1920x1080
ФОРМАТ: 16: 9
VESA: 200X200
КОМПРЕСИЈА:MPEG4, MPEG24
ТЕХНОЛОГИЈА: LED
ТИП: SMART
ТВ ПРИЕМНИК: T2 H.265, S2 
ВИДЕО КОМПАТИБИЛНОСТ: NTSC, PAL, SECAM
РЕЖИМ НА ЕКРАНОТ: ЛИЧЕН, СТАНДАРДЕН, ДИНАМИЧЕН
ДРУГО: 49" Full HD 1920x1080pix 300Hz CME, ANDROID 7.0 SMART 1/8GB Wi-Fi, DVB-T2 H.265 HEVC / 264 / DVB-S2 / DVB-T MPEG4, ATV, USB PVR, A En. klasa, RF Antena, F Sat Antena, 3xHDMI, Scart, CI+ Slot, Componen
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A
КОНЕКТОРИ Composite, HDMI: 3,, VGA: 1, USB: 2
ДИМЕНЗИИ НА УРЕДОТ [CM]: 1106 x 690 x 282
ТЕЖИНА НА УРЕДОТ [КГ]: 10,8

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: