Компјутерски слушалки MSI SHARK PRO gaming

Производител: MSI

Код на продуктот: SHARK PRO gaming

Наградни поени: 16

Достапност: 7

Цена: 1.250ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
625 ден.
6 Рати
208 ден.
12 Рати
104 ден.
18 Рати
69 ден.
24 Рати
52 ден.
Без данок: 1.250ден
Цена во наградни поени: 1099
Основни карактеристики
Фрекфенциски распон 20Hz-20KHz
Осетливост [дБ] 110 dB
Фрекфенциски распон на микрофонот 20Hz-20KHz
Осетливост на микрофонот [дБ] -58 dB
Останати карактеристики
Кабел [м] 2

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: