Производители :

ТЕЛЕВИЗОРИ

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Vivax LED TV-40LE120T2S2

11.999ден Без данок: 11.999ден
0

Дијагонала: 40" / 100 cm  Светлина [cd/m2]: 250, Контраст: 3000:1  Максимална резолуција: 1920x108.....

Vivax 32LE77SM - ANDROID 32''

10.999ден Без данок: 10.999ден
0

Дијагонала:32"/ 80 cm Контраст:� 3000:1 Максимална резолуција: 1366:768 DVB-T MPEG4/DVB-T2 H.265/DVB.....

Vivax LED TV-32LE120T2

8.799ден Без данок: 8.799ден
0

ДИЈАГОНАЛА: 32 "/ 80 СМ ОСВЕТЛЕНОСТ [CD / M2]: 210 КОНТРАСТ: 3000: 1 ВРЕМЕ НА ОДЗИВ [MS]: 5 МАКСИМАЛ.....

Vivax LED TV-49LE78T2S2SM_EU

21.999ден Без данок: 21.999ден
0

ДИЈАГОНАЛА: 49" / 124cm ОСВЕТЛЕНОСТ [cd/m2]: 250,  КОНТРАСТ: 3000: 1 ВРЕМЕ НА ОДЗИВ [MS]: 5 МАКСИМАЛ.....

Vivax LED TV-55UHD121T2S2

23.999ден Без данок: 23.999ден
0

ДИЈАГОНАЛА: 55'' / 140 cm ОСВЕТЛЕНОСТ [cd/m2]: 260  КОНТРАСТ: 4000:1 ВРЕМЕ НА ОДЗИВ [MS]: 5 МАКСИМАЛ.....

Vivax TV-32LE111T2S2 32"

8.490ден Без данок: 8.490ден
0

Гаранција 24 месеци и бесплатна испорака! Дијагонала:32"/ 80 cm Контраст:�3000:1 Максимална резол.....