Vivax TV-32LE111T2S2 32"

Производител: VIVAX

Код на продуктот: TV-32LE111T2S2 32"

Наградни поени: 150

Достапност: 10

Цена: 8.490ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
4.245 ден.
6 Рати
1.415 ден.
12 Рати
708 ден.
18 Рати
472 ден.
24 Рати
354 ден.
Без данок: 8.490ден
Цена во наградни поени: 9390

Гаранција 24 месеци и бесплатна испорака!

Дијагонала:32"/ 80 cm

Контраст:�3000:1

Максимална резолуција: 1366:768

DVB-T MPEG4/DVB-T2 H.265/DVB-S2

CI+slot, Coaxial, Hotel mode ; 200Hz CME

HDMI-2
USB-2
VGA-2

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: