Vivax 32LE77SM - ANDROID 32''

Производител: VIVAX

Код на продуктот: 32LE77SM - ANDROID 32''

Наградни поени: 150

Достапност: 10

Цена: 10.999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
5.500 ден.
6 Рати
1.833 ден.
12 Рати
917 ден.
18 Рати
611 ден.
24 Рати
458 ден.
Без данок: 10.999ден
Цена во наградни поени: 10899

Дијагонала:32"/ 80 cm
Контраст:� 3000:1
Максимална резолуција: 1366:768
DVB-T MPEG4/DVB-T2 H.265/DVB-S2
CI+slot, Coaxial, ANDROID, Hotel mode ; 200Hz CME
HDMI-3
USB-2
VGA-2

Гаранција од 24 месеци и бесплатна испорака!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: