Компјутерски слушалки MSI HS-103

Производител: MSI

Код на продуктот: HS-103

Наградни поени: 20

Достапност: 18

Цена: 179ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
90 ден.
6 Рати
30 ден.
12 Рати
15 ден.
18 Рати
10 ден.
24 Рати
7 ден.
Без данок: 179ден
Цена во наградни поени: 179
Основни карактеристики
Осетливост [dB] 105
Осетливост на микрофонот [dB] 58

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: