Компјутерски слушалки MSI GODZILLA PRO gaming

Производител: MSI

Код на продуктот: GODZILLA PRO GAMING

Наградни поени: 35

Достапност: 20

Цена: 1.220ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
610 ден.
6 Рати
203 ден.
12 Рати
102 ден.
18 Рати
68 ден.
24 Рати
51 ден.
Без данок: 1.220ден
Цена во наградни поени: 950
Основни карактеристики
Фрекфенциски распон 20Hz-20kHz
Осетливост [dB] 110 dB
Фрекфенциски распон на микрофонот 20Hz-20kHz
Осетливост на микрофонот [dB] -58 dB
Останати карактеристики
Кабел [m] 2

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: