Инкџет Canon Pixma G1410 Фото хартија

Производител: Canon

Код на продуктот: Pixma G1410

Наградни поени: 120

Достапност: 10

Цена: 7.900ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
3.950 ден.
6 Рати
1.317 ден.
12 Рати
658 ден.
18 Рати
439 ден.
24 Рати
329 ден.
Без данок: 7.900ден
Цена во наградни поени: 7900

Наменски печатач за печатење голем обем на документи и фотографии Во боја: 7.000 страници. Црно-бело: 6.000 страници* Фотографии од 4x6” без рабови за прибл. 60 секунди Елегантен и компактен дизајн. Економично печатење на големи количини.

Основни карактеристики
Брзина на пецатењ - Ц/Б [стр/мин] 8.8
Брзина на испис - боја [стр/мин] 5
Брзина на пецатењ 10kc15 [с] 60
Резолуција на испис [дпи] 4800x1200
Време на исписа на првата страна [с] 0
Меморија [МБ] 0
Процесор  
Емулација  
Опции  
Останати карактеристики
Фиока за влез [листови] 0
Кратенка за излез [листови] 0
Месечен циклус [стр.] 0
ЛЦД екран n/a
Подржани формати за испис
  • 10x15 cm
  • 10x30 cm
  • 13x18 cm
  • A4
  • Letter
ОС компатибилност
  • Windows 8
  • Windows Vista
  • Windows XP
Мастила GI490Bk, GI490 Cyan, GI490 Magenta i GI490 Yellow
Потрошувачка [страна]  
Конектори
Интерфејс USB

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: