Караоке звучник VIVAX VOX BS-300

Код на продуктот: VOX BS-300

Наградни поени: 120

Достапност: 9

Цена: 7.999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
4.000 ден.
6 Рати
1.333 ден.
12 Рати
667 ден.
18 Рати
444 ден.
24 Рати
333 ден.
Без данок: 7.999ден
Цена во наградни поени: 7199

Карактеристики на производот:

- Моќност 60 W RMS Аудио излез (20 cm бас звучник (30 W) + 2 x 7,6 cm (2 x 15 W)
- Димензии на уредот: 275 x 680 x 310 mm
- Димензии на пакување: 371 x 725 x 346 mm
- Бруто/Нето тежина: 12 kg /10.2 kg
- AUX
- Bluetooth
- FM радио
- USB
- Далечински управувач
- Бежичен микрофон
- x2 микрофонски слот
- 5 часа уживање во музиката
- Li-Ion батерија што се полни 12 V, 4000 mAh

Преносливиот звучник Vivax BS-300 нуди мноштво функции за да уживате во вашата омилена музика и луда караоке забава за целото друштво.

Гаранција од 1 година и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: