Производители :

Kамери и Фотоапарати

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Polaroid CUBE дигитална камера

6.900ден Без данок: 6.900ден
0

Polaroid CUBE HD видео камерата ги снима вашите најголеми авантури, а е доволно мала за да ја собере.....

Polaroid CUBE+ дигитална камера

10.390ден Без данок: 10.390ден
0

Polaroid CUBE+ ја враќа компактната акциона камера која ја познавата со подобрено 1440p HD видео, фо.....

Polaroid POP инстант дигитална камера

18.490ден Без данок: 18.490ден
0

Зачувајте го секој момент! Polaroid POP инстантната дигитална камера комбинира одличен модерен из.....

Sale Polaroid SNAP инстант дигитален фотоапарат Quick View

Polaroid SNAP инстант дигитален фотоапарат

10.200ден 8.490ден Без данок: 8.490ден
0

Карактеристики на камерата: - 10MP фотографии - Интегриран Zink® инстант принтер кој произведува 2.....

0

МС ЦАМ-01 10.2" торба за фотоапарат .....

0

МС ЦАМ-02 10.2" торба за фотоапарат .....

Фото хартија за Polaroid POP

1.090ден Без данок: 1.090ден
0

Новата 8.90 х 10.80 см фото хартија од ZINK за Polaroid POP ви нуди подобар квалитет на фотографиите.....

Фото хартија за Polaroid SNAP

1.590ден Без данок: 1.590ден
0

Фотографска хартија наменета за Polaroid SNAP дигиталните фотоапарати.� Карактеристики: - 30 или.....