FM трансмитер за во автомобил MSI TUNE 02

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI TUNE 02

Наградни поени: 30

Достапност: 10

Цена: 750ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
375 ден.
6 Рати
125 ден.
12 Рати
63 ден.
18 Рати
42 ден.
24 Рати
31 ден.
Без данок: 750ден
Цена во наградни поени: 750

МС ТУНЕ 02 ауто МП3 плeер со ФМ модулатор - Подржувачки формати: МП3, ВМА, - Подржува лине-ин функција, - Пуштаwe�музика од мобилен телефон, овозможува hands free�телефонирањe, - ФМ фреквенција: 87.5 – 108.0 МХЗ, - напојувањe: ДЦ 12-24V. Гаранција 12 месеци.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: