Аудио микро систем Vivax CD-103W

Производител: VIVAX

Код на продуктот: Vivax CD-103W

Достапност: 10

Цена: 3.199ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.600 ден.
6 Рати
533 ден.
12 Рати
267 ден.
18 Рати
178 ден.
24 Рати
133 ден.
Без данок: 3.199ден

Достапни опции

* Боја:

Аудио Микро систем: Радио / CD / Bluetooth / USB репродуктор; MP3; PLL FM со 30 мемории AUX in; USBin; SDin;
Далечински управувач , 2x4W RMS Аудио излез, Влез за слушалки, Тајмер, часовник, Bluetooth поврзување за репродукција на аудио запис од смартфон/таблет, 2-канални дрвени звучници.
Моделот е достапен во 3 бои:
црно-бела�
Vivax CD-103W White

црно-сина Vivax CD-103W Blue
и црно-жолта�Vivax CD-103W Yellow.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: