FM трансмитер за во автомобил MSI TUNE 03

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI TUNE 03

Достапност: 20

Цена: 750ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
375 ден.
6 Рати
125 ден.
12 Рати
63 ден.
18 Рати
42 ден.
24 Рати
31 ден.
Без данок: 750ден
Основни карактеристики
Опис Подржани формати: MP3, WMA,подржува line-in функција, SD картицаи надворешен USB диск, пуштање музика од мобилен телефон, FM фрекфенција: 206 канали 87.5 – 108.0 MHZ, Напојување: DC 12-24V

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: