Bluetooth звучник MSI PULSE

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: MSI PULSE

Достапност: 10

Цена: 884ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
442 ден.
6 Рати
147 ден.
12 Рати
74 ден.
18 Рати
49 ден.
24 Рати
37 ден.
Без данок: 884ден

Основни карактеристики

Моќност [W] 3W

Однос сигнал/шум [dB] 76

Фреквенциски распон 90Hz-20KHz

Капацитет на батеријата 300 mAh

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: