Vivax LED TV-32LE120T2

Производител: VIVAX

Код на продуктот: 32LE120T2

Достапност: 1

Цена: 8.799ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
4.400 ден.
6 Рати
1.467 ден.
12 Рати
733 ден.
18 Рати
489 ден.
24 Рати
367 ден.
Без данок: 8.799ден

ДИЈАГОНАЛА: 32 "/ 80 СМ
ОСВЕТЛЕНОСТ [CD / M2]: 210
КОНТРАСТ: 3000: 1
ВРЕМЕ НА ОДЗИВ [MS]: 5
МАКСИМАЛНА РЕЗОЛУЦИЈА: 1366X768
ФОРМАТ: 16: 9
VESA: 100X100
КОМПРЕСИЈА: MPEG4, MPEG2
ТЕХНОЛОГИЈА: LED
ТВ ПРИЕМНИК: T2, H.265
ВИДЕО КОМПАТИБИЛНОСТ: PAL, NTSC, SECAM
РЕЖИМ НА ЕКРАНОТ: ЛИЧЕН, СТАНДАРДЕН, ДИНАМИЧЕН
ДРУГО: CI +, EPG, ХОТЕЛСКИ РЕЖИМ
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A
КОНЕКТОРИ SCART: 1, HDMI: 3,, VGA: 1, USB: 2
ДИМЕНЗИИ НА УРЕДОТ [CM]: 728 X 482 X 200
ТЕЖИНА НА УРЕДОТ [КГ]: 4.1

 

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: