Звучник MSI COSMO Bluetooth

Производител: MSI

Код на продуктот: SP MSI COSMO

Наградни поени: 12

Достапност: 20

Цена: 870ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
435 ден.
6 Рати
145 ден.
12 Рати
73 ден.
18 Рати
48 ден.
24 Рати
36 ден.
Без данок: 870ден
Цена во наградни поени: 699

Спецификација

Основни карактеристики
Моќ [В] 3 W
Однос сигнал/шум [дб] -82
Фреквенциски распон 180-18000Hz
Капацитет на батерија 300 mAh

Bluetooth Model 3.0
Време на полнење 3 часа

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: