Производители :

ТВ / АУДИО / ВИДЕО

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Bluetooth звучник MSI PULSE

884ден Без данок: 884ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 3W Однос сигнал/шум [dB] 76 Фреквенциски распон 90Hz-20KHz Ка.....

Vivax LED TV-40LE120T2S2

11.999ден Без данок: 11.999ден
0

Дијагонала: 40" / 100 cm  Светлина [cd/m2]: 250, Контраст: 3000:1  Максимална резолуција: 1920x1080 .....

0

МС ТУНЕ 02 ауто МП3 плeер со ФМ модулатор - Подржувачки формати: МП3, ВМА, - Подржува лине-ин функци.....

0

Спецификација Основни карактеристики Опис Подржани формати: MP3, WMA,подржува line.....

Polaroid CUBE дигитална камера

6.900ден Без данок: 6.900ден
0

Polaroid CUBE HD видео камерата ги снима вашите најголеми авантури, а е доволно мала за да ја собере.....

Polaroid CUBE+ дигитална камера

10.390ден Без данок: 10.390ден
0

Polaroid CUBE+ ја враќа компактната акциона камера која ја познавата со подобрено 1440p HD видео, фо.....

Polaroid POP инстант дигитална камера

18.490ден Без данок: 18.490ден
0

Зачувајте го секој момент! Polaroid POP инстантната дигитална камера комбинира одличен модерен изгл.....

Sale Polaroid SNAP инстант дигитален фотоапарат Quick View

Polaroid SNAP инстант дигитален фотоапарат

10.200ден 8.490ден Без данок: 8.490ден
0

Карактеристики на камерата: - 10MP фотографии - Интегриран Zink® инстант принтер кој произведува 2✕3.....

Vivax LED TV-32LE120T2

8.799ден Без данок: 8.799ден
0

ДИЈАГОНАЛА: 32 "/ 80 СМ ОСВЕТЛЕНОСТ [CD / M2]: 210 КОНТРАСТ: 3000: 1 ВРЕМЕ НА ОДЗИВ [MS]: 5 МАКСИМАЛ.....

Vivax LED TV-49LE78T2S2SM_EU

21.999ден Без данок: 21.999ден
0

ДИЈАГОНАЛА: 49" / 124cm ОСВЕТЛЕНОСТ [cd/m2]: 250,  КОНТРАСТ: 3000: 1 ВРЕМЕ НА ОДЗИВ [MS]: 5 МАКСИМАЛ.....

Vivax LED TV-55UHD121T2S2

23.999ден Без данок: 23.999ден
0

ДИЈАГОНАЛА: 55'' / 140 cm ОСВЕТЛЕНОСТ [cd/m2]: 260  КОНТРАСТ: 4000:1 ВРЕМЕ НА ОДЗИВ [MS]: 5 МАКСИМАЛ.....

Аудио микро систем Vivax CD-103W

3.199ден Без данок: 3.199ден
0

Аудио Микро систем: Радио / CD / Bluetooth / USB репродуктор; MP3; PLL FM со 30 мемории AUX in; USBi.....

Дрон Nikko Air MINI

3.200ден Без данок: 3.200ден
0

�2,4 G технологија која овозможува летање во домен од 50 метри без никакви пречки�на 4 канали. Жирос.....

Звучник MSI COSMO Bluetooth

870ден Без данок: 870ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќ [В] 3 W Однос сигнал/шум [дб] -8.....

Инкџет Canon Pixma G1410 Фото хартија

7.900ден Без данок: 7.900ден
0

Наменски печатач за печатење голем обем на документи и фотографии Во боја: 7.000 страници. Црно-бело.....

Sale Караоке звучник VIVAX VOX BS-300 Quick View

Караоке звучник VIVAX VOX BS-300

9.900ден 7.999ден Без данок: 7.999ден
0

Карактеристики на производот: - Моќност 60 W RMS Аудио излез (20 cm бас звучник (30 W) + 2 x 7,6 cm.....

Компјутерски слушалки MSI GODZILLA PRO gaming

1.220ден Без данок: 1.220ден
0

Спецификација Основни карактеристики Фрекфенциски распон 20Hz-20kHz Осетл.....

Sale Компјутерски слушалки MSI HS-103 Quick View

Компјутерски слушалки MSI HS-103

320ден 179ден Без данок: 179ден
0

Спецификација Основни карактеристики Осетливост [dB] 105 Осетливост на ми.....

Мотор за MSI CX-50 дрон

480ден Без данок: 480ден
0

Резервен мотор за�CX-50 дрон .....

0

Резервен дел, пластично куќиште за дрон CX-50� .....