Производители :

ТВ / АУДИО / ВИДЕО

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Bluetooth звучник MSI PULSE

884ден Без данок: 884ден
0

Основни карактеристики Моќност [W] 3W Однос сигнал/шум [dB] 76 Фреквенциски распон 90Hz-20KHz Ка.....

Vivax LED TV-40LE120T2S2

11.999ден Без данок: 11.999ден
0

Дијагонала: 40" / 100 cm  Светлина [cd/m2]: 250, Контраст: 3000:1  Максимална резолуција: 1920x108.....

0

Процесор: Amlogic S905X Quad core 64-битна Cortex A53 до 2.0GHz GPU: Пента-јадро (5x) Мали-450 до 7.....

Android Smart TV Box Xiaomi Mi Box 4K црн

4.700ден Без данок: 4.700ден
0

Димензии � � � � Должина: 101mm � � � � Ширина: 101mm � � � � Дебелина: 19.5mm � � � � Тежина: 1.....

0

Карактеристики -DHDMI SmartTV dongle со Android 4.1 оперативен систем -4 GB внатрешно складирање к.....

CANON DSLR EOS 6D Body WiFi

95.759ден Без данок: 95.759ден
0

Сензор за слика Тип Прибл. 35,9 x 24,0 mm CMOS Ефективни пиксели Прибл. 26,2 мегапиксел.....

CANON DSLR EOS 2000D BK 18-55IS

27.743ден Без данок: 27.743ден
0

Тип Прибл. 22,3 mm x 14,9 mm CMOS Ефективни пиксели Прибл. 24,1 мегапиксели Вкупно .....

CANON DSLR EOS 80D EF18-55IS

73.125ден Без данок: 73.125ден
0

Тип 22,3mm x 14,9 mm CMOS Ефективни пиксели Прибл. 24,20 мегапиксели Вкупно .....

0

МС ТУНЕ 02 ауто МП3 плeер со ФМ модулатор - Подржувачки формати: МП3, ВМА, - Подржува лине-ин функци.....

0

Спецификација Основни карактеристики Опис Подржани формати: MP3, WMA,подржува line.....

Vivax 32LE77SM - ANDROID 32''

10.999ден Без данок: 10.999ден
0

Дијагонала:32"/ 80 cm Контраст:� 3000:1 Максимална резолуција: 1366:768 DVB-T MPEG4/DVB-T2 H.265/DVB.....

Vivax LED TV-32LE120T2

8.799ден Без данок: 8.799ден
0

ДИЈАГОНАЛА: 32 "/ 80 СМ ОСВЕТЛЕНОСТ [CD / M2]: 210 КОНТРАСТ: 3000: 1 ВРЕМЕ НА ОДЗИВ [MS]: 5 МАКСИМАЛ.....

Vivax LED TV-49LE78T2S2SM_EU

21.999ден Без данок: 21.999ден
0

ДИЈАГОНАЛА: 49" / 124cm ОСВЕТЛЕНОСТ [cd/m2]: 250,  КОНТРАСТ: 3000: 1 ВРЕМЕ НА ОДЗИВ [MS]: 5 МАКСИМАЛ.....

Vivax LED TV-55UHD121T2S2

23.999ден Без данок: 23.999ден
0

ДИЈАГОНАЛА: 55'' / 140 cm ОСВЕТЛЕНОСТ [cd/m2]: 260  КОНТРАСТ: 4000:1 ВРЕМЕ НА ОДЗИВ [MS]: 5 МАКСИМАЛ.....

Vivax TV-32LE111T2S2 32"

8.490ден Без данок: 8.490ден
0

Гаранција 24 месеци и бесплатна испорака! Дијагонала:32"/ 80 cm Контраст:�3000:1 Максимална резол.....

Аудио микро систем Vivax CD-103W

3.199ден Без данок: 3.199ден
0

Аудио Микро систем: Радио / CD / Bluetooth / USB репродуктор; MP3; PLL FM со 30 мемории AUX in; USBi.....

Дрон Nikko Air MINI

3.200ден Без данок: 3.200ден
0

�2,4 G технологија која овозможува летање во домен од 50 метри без никакви пречки�на 4 канали. Жирос.....

Звучник MSI COSMO Bluetooth

870ден Без данок: 870ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќ [В] 3 W Однос сигнал/шум [дб] -8.....

Инкџет Canon Pixma G1410 Фото хартија

7.900ден Без данок: 7.900ден
0

Наменски печатач за печатење голем обем на документи и фотографии Во боја: 7.000 страници. Црно-бело.....

Караоке звучник VIVAX VOX BS-300

7.999ден Без данок: 7.999ден
0

Карактеристики на производот: - Моќност 60 W RMS Аудио излез (20 cm бас звучник (30 W) + 2 x 7,6 cm.....