Производители :

Електрични решоа

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Електрично решо - единечно SEVERIN 1092

1.990ден Без данок: 1.990ден
0

Тип - ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО Моќност: 1500W Голема рингла: 18,5 cm Ø , 1500 W� Греење елементи: 150mm-10.....

Електрично решо Severin 1091

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Тип - ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО Моќност: 1500W Голема рингла: 18,5 cm Ø , 1500 W  Греење елементи: 150mm-10.....

Sale Електрично решо дупло Severin 1014 Quick View

Електрично решо дупло Severin 1014

3.390ден 2.849ден Без данок: 2.849ден
0

Моќност: 2500W Нерѓосувачки челик Греење елементи: 150mm-1000W, 185mm-1500W Контроли за топлина н.....

Електрично решо дупло Severin 1042

2.690ден Без данок: 2.690ден
0

Тип - ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО Моќност: 2500W Maла рингла: 15,5 cm Ø ,1000 W  Голема рингла: 18,5 cm Ø , 1.....