Производители :

Вентилатори

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Вентилатор Vivax Home FS-41M

5.499ден Без данок: 5.499ден
0

VIVAX  FS-41M  стоечкиот вентилатор, нуди специјални опции со моќност од 100 W.  Дијаметар на глават.....

Вентилатор VIVAX FS-41T

1.199ден Без данок: 1.199ден
0

VIVAX FS-41T вентилаторот разладува и опушта со три различни брзини на дување, а неговата бела боја .....

Вентилатор VIVAX FS-41TB

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

VIVAX FS-41TB стоечкиот вентилатор разладува со четири различни брзини на дување. Овој вентилатор со.....

Вентилатор VIVAX FT-31T

1.099ден Без данок: 1.099ден
0

VIVAX FT-31T  вентилаторот разладува и опушта со три различни брзини на дување.Овој уред е практичен.....

Sale Вентилатор Vivax TF-61 Quick View

Вентилатор Vivax TF-61

2.500ден 1.899ден Без данок: 1.899ден
0

Исклучително практичниот и лесен Vivax самостоен вентилатор TF-61 лади и освежува со три различни бр.....

Sale Разладувач на воздух Vivax AC-6081 Quick View

Разладувач на воздух Vivax AC-6081

6.990ден 4.990ден Без данок: 4.990ден
0

Гаранција на производот 12 месеци и бесплатна испорака! Спецификација Основни карактерис.....