Производители :

Вградливи ладилници

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Вграден фрижидер GORENJE RCI 4180 W

21.990ден Без данок: 21.990ден
0

Енергетска класа: А Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата Шарка на вратата: Со лизгач В.....

Вградлив фрижидер VOX IKK 3500

20.490ден Без данок: 20.490ден
0

Енергетска класа А + Капацитет 318l Бруто капацитет 228l Нето капацитет 90l Ширина 60 см Висина.....