Вага за телесна тежина VIVAX HOME PS-156B

Производител: VIVAX

Код на продуктот: PS-156 B

Наградни поени: 10

Достапност: 20

Цена: 899ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
450 ден.
6 Рати
150 ден.
12 Рати
75 ден.
18 Рати
50 ден.
24 Рати
37 ден.
Без данок: 899ден
Цена во наградни поени: 699

Основни карактеристики

Макс. мерна маса [кг] 150

Мин. мерна маса [г] 1

Останато црна боја со принт�

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: