Вага за мерење на телесна тежина ADLER AD 8122

Производител: ADLER

Код на продуктот: ADLER AD 8122

Наградни поени: 15

Достапност: 46

Цена: 699ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
350 ден.
6 Рати
117 ден.
12 Рати
58 ден.
18 Рати
39 ден.
24 Рати
29 ден.
Без данок: 699ден
Цена во наградни поени: 699

Капацитет на мерење 150 кг;

Градирање d=100g;

Подлога напаревна од 6мм калено сигурносно стакло;

Голем ЛЦД екран;

Автоматско поставување на нула;

Автоматско икслучување;

Индикатор за ниско ниво на батерија;

Индикатор за преоптеретување;

Елегантен дизајн;

Моќност: 1 x 3V литиумскибатерија CR2032

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: