Вага за мерење на телесна тежина ADLER 8121

Производител: ADLER

Код на продуктот: ADLER 8121

Наградни поени: 15

Достапност: 83

Цена: 749ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
375 ден.
6 Рати
125 ден.
12 Рати
62 ден.
18 Рати
42 ден.
24 Рати
31 ден.
Без данок: 749ден
Цена во наградни поени: 749

Капацитет на мерење 150 кг;

Градирање d=100g;

Подлога напаревна од 6мм сигурносно стакло;

Голем ЛЦД екран;

Автоматско поставување на нула;

Автоматско икслучување;

Индикатор за ниско ниво на батерија;

Индикатор за преоптеретување;

Нов и елегантен дизајн;

Моќност: 1 x 3V литиумска батерија CR2032

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: