Вага за телесна тежина SEVERIN 7009

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: SEVERIN 7009

Наградни поени: 20

Достапност: 10

Цена: 999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
500 ден.
6 Рати
167 ден.
12 Рати
83 ден.
18 Рати
56 ден.
24 Рати
42 ден.
Без данок: 999ден
Цена во наградни поени: 999

Капацитет на мерење 180 кг;
Градирање d=100g;
ЛЦД дисплеј;
Опремена со високо прецизни сензори за мерење;
Подлога направена од 6мм калено сигурносно стакло;
Автоматско исклучување;
Индикатор за ниско ниво на батерија;
Вклучени/користи 1х3V батерии CR2032
Големината на платформата 303 x 303 mm
Не лизгави гумени ногарки
Авто нула;
Елегантен дизајн
Гаранција 1 година

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: